Гербіцидний захист зернових культур: який обрати?

розміщено в: Технології догляду | 0

Щосезону аграрії шукають рішення для ефективного і недорогого усунення бур’янів на озимих та ярих зернових культурах. При цьому важливо, щоб гербіцид контролював максимальну кількість видів бур’янів, мав тривалий період використання, характеризувався швидкою дією, не мав фітотоксичного впливу на культуру, а також на наступні культури в сівозміні, був стійким до змивання опадами і поєднуваним з іншими пестицидами та мікродобривами.

Незважаючи на повсюдне застосування страхових гербіцидів, засміченість зернових колосових культур  залишається досить високою.

Використання гербіцидів з однієї хімічної групи (переважно сульфонілсечовин) сприяє накопиченню та поширенню стійких та шкідливих бур’янів (берізка польова, осота, лобода, волошка, підмаренник чіпкий та інші). Для їх усунення пропонуємо гербіцид ТРИАТЛОН (д.р. трибенурон-метил, тифенсульфурон-метил, флора сулам) компанії Альфа Смарт Агро, котрий випущено в 2015році.

ТРИАТЛОН забезпечує контроль злісних важковикорінюваних та перерослих  бур’янів, зокрема підмареника чіпкого, на всіх фазах росту. Застосувувати гербіцид ТРИАТЛОН можна починаючи від сходів і до фази прапорцевого листка при температурі вищій від +5 градусів Цельсія.

Препарат ТРИАТЛОН та інші агрохімікати можна придбати у ПП “Агрофон Плюс”. Наші спеціалісти не лише підберуть технологію гербіцидного захисту для зернових культур, а й проконсультують стосовно використання будь-якого вибраного Вами препарату.