Насіння кукурудзи OTMI FS 460

190 000 грн/тн
3 420 грн/мішок (18кг в мішку=1га)

Гібрид кукурудзи OTMI FS – 460, розроблений на основі нано-технологій відомим англійським концерном Імперіал Кемікал Індастріс, канадським холдингом SERTIS HOLDING S.A..Коренева система у кукурудзи трансгенної стрижнева з добре розвиненим головним коренем який проникає в грунт на глибину до 3 метрів, досить холодостійка, мінімальна температура проростання насіння + 2 С *, + 3 С *. Близько 50% кореневої системи розвивається на глибині до 100 см. На коренях утворюються бульби з азотофиксирующими бактеріями. Стебло прямостояче до 26 см по колу, без порожнини всередині листя великіі 1,1 метр довжиною. Довжина качанів кукурудзи досягає до 40 см., Кількість качанів кукурудзи на стеблі становить 4 штук,діаметр качана 30см, маса до 1700 грам, качани щільно оточені листоподібними обгортками. зернівки кукурудзи жовто-золотистого кольору креміністо-зубовидні. Даний гібрид кукурудзи є самозапильним і не вимагає присутності бджіл.

Відмітна особливість трансгенного гібрида кукурудзи OTMI FS – 460 від інших звичайних сортів і гібридів кукурудзи:

1) Відрізняється підвищеною посухостійкістю кукурудзи + 60 С *.

2) Характеризується стійкістю до абіотичних стресів добре переносить препади температур від -12 С до +20 С.

3) Має стійкість до підвищеного вологовмісту в грунті,а також характеризується доброю вологовіддачею.

4) Даний гібрид кукурудзи стійкий до всіх захворювань кукурудзи, що вражають звичайні сорти і гібриди кукурудзи такі як (червоної гнилі качанів кукурудзи, плямистої кореневої гнилі, пліснявіння насіння, пухирчастої сажки,іржі кукурудзи, гельмінтоспоріозу, стеблових гнилей, фузаріозу сходів, фузаріозу качанів, вірусу карликової мозаїки кукурудзи, і т.д.) і практично не уражається цими захворюваннями.

5) Висота рослин кукурудзи становить 260 см і кількість качанів кукурудзи становить 4 штуки, маса качанів 1700 грам за рахунок цього висока врожайність кукурудзи.

6) Даний гібрид стійкий до засолення грунтів.

7) Зерно кукурудзи рівномірно дозріває на всій рослині, зерно не розтріскується і не обсипатися з качана, а міцно тримаються в качані до повного їх дозрівання завдяки цьому кукурудза не потребує десикації, забирається кукурудза на пряму комбайнами.

8) Має стійкість до вилягання за рахунок сильного, потужного стебла .

Цей гібрид кукурудзи сіявся в 2019р в Україні і показав прекрасні результати по врожайності в Одеській,Херсонській,Чернігівській,Київській,Дніпрпетровській,Вінницькій областях і середня врожайність складала 18тн.

Маса 1000 насінин – 347 грам.Врожайність канадського трансгенного гібрида кукурудзи становить мін. 180 цент., макс. 190 цент. з 1 – га.Схожість – 99%, Енергія проростання – 99%, Вологість – 11%, Чистота – 99,99%.Норма висіву кукурудзи OTMI FS – 460 на 1 – га становить 18 кг

Висівається насіння кукурудзи на глибину загортання насіння 5 см – 6 см точними сівалками вітчизняного чи іноземного виробництва.Сходи кукурудзи з’являються на 9 – 10 добу після посіву.Посів канадського гібрида кукурудзи OTMI FS – 460 починається з 20 березня і триває включно по 30 травня. Гербіциди-згідно існуючих технологій.Добрива нітроамофоска 200 кг , селітра 250 кг на 1-га вноситься до посіву культури, при посіві, або після посіву кукурудзи.

Вегетаційний період канадського гібрида кукурудзи среднеранний OTMI FS – 460 становить від посіву до збирання 87 днів.Збирання –звичайне.

 

Насіння кукурудзи SEDONA BT 166 ФАО 180

230 000 грн/тн
3910 грн/мішок (17кг в мішку=1га)

Гібрид кукурудзи SEDONA ВТ 166 розроблений на основі нано-технологій відомим американським хімічним концерном UNION CARBIDE, канадським холдингом SERTIS HOLDING S.A..

Відмітна особливість трансгенного гібрида кукурудзи SEDONA ВТ 166 від інших звичайних сортів і гібридів кукурудзи:

1) Відрізняється підвищеною посухостійкістю кукурудзи + 62 С *.

2) Характеризується стійкістю до абіотичних стресів, добре переносить приморозки в стадії повного розвитку рослини до -12 С

3) Має стійкість до підвищеного вологовмісту в грунті

4) Даний гібрид кукурудзи стійкий до всіх захворювань кукурудзи, що вражають звичайні сорти і гібриди кукурудзи такі як (червоної гнилі качанів кукурудзи, плямистої кореневої гнилі, пліснявіння насіння, пухирчастої сажки,іржі кукурудзи, гельмінтоспоріозу, стеблових гнилей, фузаріозу сходів, фузаріозу качанів, вірусу карликової мозаїки кукурудзи, і т.д.) і практично не уражається цими захворюваннями.

5).Цей гібрид кукурудзи має модифікований ген стійкості до всіх шкідників,які пошкоджують звичайні сорти і гібриди кукурудзи.

6). Висота рослин кукурудзи складає до 290 см і кількість качанів кукурудзи становить 4 штуки, маса качанів до 1850 грам за рахунок цього висока врожайність кукурудзи.

7) Даний гібрид стійкий до засолення грунтів.

8) Зерно кукурудзи рівномірно дозріває на всій рослині, зерно не розтріскується і не обсипатися з качана, а міцно тримаються в качані до повного їх дозрівання завдяки цьому кукурудза не потребує десикації, забирається кукурудза напряму комбайнами.

9) Має стійкість до вилягання за рахунок сильного, потужного стебла ,характеризується швидкою вологовіддачею.

10).Даний гібрид кукурудзи є самозапильним.

Цей гібрид кукурудзи сіявся в 2018р в Україні і показав прекрасні результати по врожайності в Одеській,Херсонській,Чернігівській,Київській,Дніпрпетровській,Вінницькій,Закарпатській областях і середня врожайність складала 27тн.

Маса 1000 насінин – 360 грам.Врожайність канадського трансгенного гібрида кукурудзи становить мін. 270 цент., макс. 280 цент. з 1 – га.Схожість – 98%, Енергія проростання – 98%, Вологість – 12%,

Норма висіву кукурудзи SEDONA ВТ 166 на 1 – га становить 17 кг

Висівається насіння кукурудзи на глибину загортання насіння 5 см – 6 см точними сівалками вітчизняного чи іноземного виробництва.Сходи кукурудзи з’являються на 9 – 10 добу після посіву.Посів канадського гібрида кукурудзи SEDONA ВТ 166 починається з 10 березня і триває включно по 30 травня. Гербіциди-згідно існуючих технологій.Добрива нітроамофоска 200 кг , селітра 250 кг на 1га.

Вегетаційний період канадського гібрида кукурудзи среднеранний SEDONA ВТ 166 становить від посіву до збирання 85 днів.Збирання –звичайне.