ОЗИМИЙ ЯЧМІНЬ MELVIN

 

ЦІНА – 1100,00 грн. – 1мішок = 20 кг.(оптова ціна від 500кг по 50грн./кг)

MELVIN озимий сорт ячменя, разробленний на основі нанотехнологій.Науково розроблений в Канаді в 2018р.,з 2019р.,проходив сортвипробування про морозостійкості і посухостійкості.Даний трансгенный сорт ячменю, використовується в  продовольчих цілях на крупи, а також на корма для тварин . Висота ячменю сорту MELVIN складає до 130 см., кущ ячменю прямостоячий,коефіцієнт кущення складає до 43 стебла.Самі стебла міцні,в обхваті одне стело до 22мм, колос циліндричний, чотирнадцяти рядний, довжиною до 28 см,з довгими остами, зерно ячменю крупного розміру золотистого кольору, кількість зерен в колосі ячменя складає до 380штук.

1) Даний сорт канадського трансгенного ячменю можно сіяти 10 років поспіль, так як ячмінь, не губить своїх посівних якостей.

2) Характеризуєтся доброю посухостійкістю до + 20 С, а також володіє стійкістю до абіотичних стресів, добре переносить весняні перепади температур, приморозки в стадії повного розвитку рослини до -37 С

3) Має стійкий імунітет до всіх грибкових захворювань ячменю, а також вірусам, пошкоджуючих звичайні  сорта ячменя , всі види кореневих гнилей, всі види бактеріозів, борошнистої  роси, снігової плісняви, ринхоспоріозам, карликової  іржі, до сітчастої та ін. пятнистостей,  септоріозу, фузаріозу колоса і т.д. – практично не піддається ураженню.

4) Стійкий ячмінь до засолення грунту.

5) Відрізняється стійкістю до вилягання і перестою ячменю за рахунок сильного, міцного стебла.

6).Збирається напряму комбайнами,достгає рівномірно і не потребує десикації.

7).має гени проти поширених видів ячмінних шкідників;

Маса 1000 нас.- 53 грам.
Потенціал врожайності канадського трансгенного сорту MELVIN ячменю складає 160170 цент. з1  га.
Схожість — 99 %, Энергія прорастания — 99 %, Сортовая чистота — 100 %, Вологість — 12 %
Норма висіву дворучки ячменю на 1 га — 75 кг. Сіється ячмінь на глибину 3 — 4 см..Посів починають з 4 по 30 листопада включно.
Вегетаційний період ячменю дворучки при осінньому посіві складає 268 днівюПідживляють нітроамофоскою 220 кг на 1  га (вноситься при посіві ячменя.) Захист від бурянів і хвороб традиційний. Збирають ячмінь з 5 червня  до 25 липня .