ЯЧМІНЬ ДВОРУЧКА  ASPEN-КАНАДСЬКИЙ ТРАНСГЕННИЙ СОРТ

 ЦІНА – 1100,00 грн. – 1мішок ( 20 кг.)

НОРМА ВИСІВУ НА 1 ГА – 78 кг.

Ячмінь ASPEN  дворучка, разробленний на основі нанотехнології, відомим американським хімічним концерном DOW CHEMICAL і канадським холдингом SERTIS HOLDING S.A. Розроблений шляхом трансформации клітин ДНК генів ячменю. Даний трансгенный сорт ячменю, використовується в  продовольчих цілях на крупи, а також на корма для тварин . Висота ячменю сорту ASPEN складає 130 см., кущ ячменю прямостоячий ,стебло міцне в діаметрі, по штангельциркулю складає 10 мм., колос циліндричний, дванадцяти рядний, довжиною до 29 см, зерно ячменю крупного розміру золотистого кольору, кількість зерен в колосі ячменя складає до 370штук.

1) Даний сорт канадського трансгенного ячменю можно сіяти 10 років поспіль, так як ячмінь, не губить своїх посівних якостей.

2) Характеризуєтся доброю посухостійкістю до + 60 С, а також володіє стійкістю до абіотичних стресів, добре переносить весняні перепади температур, приморозки в стадії повного розвитку рослини до -36 С

3) Має стійкий імунітет до всіх грибкових захворювань ячменю, а також вірусам, пошкоджуючих звичайні  сорта ячменя , всі види кореневих гнилей, всі види бактеріозів, борошнистої  роси, снігової плісняви, ринхоспоріозам, карликової  іржі, до сітчастої та ін. пятнистостей,  септоріозу, фузаріозу колоса і т.д. – практично не піддається ураженню.

4) Ячмінь сорту Аspen дворучкa має гени стійкості до гесенской,пшеничної,шведської мух, ген стійкості до нематоди вісяної,галової, арахісової, нематоди пшеничної.

5) Стійкий ячмінь до засолення грунту и витримує кислотність до Ph — 9.

6) Відрізняється стійкістю до вилягання і перестою ячменю за рахунок сильного, міцного стебла.

Канадский сорт ячменя двуручки ASPEN прекрасно переносить ранні весняні приморозки до  -36 С, це дає можливість сіяти ячмінь в лютневі вікна і не боятися, що він вимерзне. Маса 1000 нас.- 53 грам.
Схожість — 98 %, Энергія прорастания — 98 %, Сортовая чистота — 100 %, Вологість — 13 %
Норма висіву дворучки ячменю на 1 га — 78 кг. Сіється ячмінь на глибину 3 — 4 см. різними методами висіву, звичайним, рядним, вузькорядним и перехресним методом або стрічковим з  міжряддями на 15 см.
Вегетаційний період ячменю дворучки при осінньому посіві складає 273 дня, при посіві в лютневі вікна складає 116 днів, при посіві ранньою весною складає 103 днів.Сходи ячменю починаються при температуре + 1С и витримують  заморозки — 35 С.Підживляють нитроамофоскою 220 кг на 1  га -вноситься при посіві ячменя. Протруєння -інсектицидним протруйником. Захист від бурянів – звичайний.Збирають ячмінь з 10 червня  до 15 липня в залежності який був  посів осінній чи весняний.