Ріпак THELON F 69

ЦІНА- 300 грн/кг (мішок – 18кг=5400,00грн)

 

Наномодифікований двохрядний гібрид ріпаку THELON використовується в продовольчих цілях за рахунок низьких глюкозинолатів-0000 мік.на 1 грам і ерукової кислоти-0,00001 %.Науково розроблений в Канаді в 2018 році.

 

Висота ріпака THELON складає до 185 см., стебло потужне. Гілки гібриду ріпака розташовані від основи кореневої шийки ріпака на відстані 8 см і в довжину до верху  120 см., з невеликим нахилом на 45 градусів , і нагадують форму ялинки.

Особливі відмінності нано-модифікованого ріпака THELON  від інших гібридів і сортів:

1).Являєтья двохрядним.Кожен стручок має по 2 перегородки,де по двум рядочкам розташовуються насіння ріпаку по 80 нас. в ряд.

2)Стійкістю до абіотичних стресів добре переносить весняні приморозки в стадії повного розвитку рослини до 16 С,а також витримує різкі перпади температур.Даний вид ріпаку можна сіяти в самі ранні терміни в березні.

3) Має стійкий імунітет до всіх захворювань ріпака, а саме до альтернаріозу, фузаріозу, пероноспорозу, бактеріозу, фомозу, борошнистої роси і т.п.

4) Стійкий ріпак до всіх шкідливих комах, що вражають звичайні сорти і звичайні гібриди ріпака, завдяки трансформованим генам скорпіона і впровадженим в структуру його клітини ДНК, – усіх види попелиці, хрестоцвітих бліх, квіткоїда, молі, клопа, скритнохоботніка, ріпакового пильщика, дротяників, капустяних мух, капустяної і ріпної білявки, совка та інших.

5) Стійкий ріпак до засолення грунтів.

6) Має стійкість до розтріскування стручків, не потребує десикації,забирається напряму комбайнами.

7).Вміст олії складає 54-55 %;

8) Стійкість до вилягання завдяки сильному, потужному стеблу;

9)Самозапильний.

Цей гібрид сіявся в Україні в 2019р в Херсонській,Київській,Дніпропетровській,Вінницькій,Чернігівській областях і показав прекрасні результати по врожайності 50 центнерів з 1га .

Маса 1000 насінин – 4,5 грам.Врожайність канадського трансгенного гібрида ріпака THELON становить мін. 50 цент., макс. – 53 цент. з 1 га.Схожість – 97%, Енергія проростання – 97%, Вологість – 7%,Чистота-99,9%

Норма висіву гібрида на 1 га становить 3 кг точними сівалками,зернотравяними або зерновими . Висівається насіння гібриду на глибину загортання насіння 2-3 см.

Посів канадського гібриду озимого ріпака THELON починається з 1 березня включно по 25 трравня включно. Інсектициди: не використовуються, стійкий до всіх шкідливих комах.Гербіциди:Галера-300мл/1га влюбих фазах до появи бутона.,грунтові гербіциди на ріпаки.Добрива: селітра аміачна 180-200 кг вноситься при посіві або після посіву. Можна вносити селітру з насінням в грунт.Вегетаційний період ріпака THELON становить 97 днів.