Насіння сої  OLDHAM

60 грн/кг(фасовка 20кг-1200,00грн.)

Cоя OLDHAM – нанотрансгенный сорт сої. Науково  розроблений на основі нанотехнологій в Канаді і Американським хімічним концерном «DOW Chemikal» в 2018 г. Показав прекрасні результати по посухостійкості у звязку з  суровим кліматом Канади. Висота стебла до 1,3 – 1,4 м, стебло  пряме, міцне. Корінь міцний стрижневий, залягає в землю на глибину до 350 см. Листя тройчасті,квітка  фіолетова чорно-біла. Висота кріплення нижніх бобів сої 13 см, кількість стручків в вузлах складає 14.Відстань між стручками 3 см. Біб крупний, 12 см довжиною, нараховує до 600 бобів на одній рослині, стійкий до розтріскування.

Суттєві відмінності трансгенної сої від звичайних гібридів і сортів:
1)Стійка до гербіциду суцільної дії(Раундап).
2) Характеризується соя доброю посухостійкістю: до + 60 С °, рівномірним достиганням, стійка до вилягання і осипання (обільні дощі, вітер, град), збирається напряму і не потребує десикації.
3) Даний сорт сої стійкий до всіх захворювань сої, які пошкоджують звичайні сорта и гібриди: фузаріоз, церкоспороз, несправжня борошниста роса, іржава пятнистість,борошниста роса, аскохітоз, і т. д.
4) Стійка трансгенна соя до вірусних захворювань: всі види мозаїки , бактериальному опіку, чорній пятнистості.
5) Стійка до шкідників,які пошкоджують звичайні сорти і гібриди.

6) Стійка до абіотичних стресів (різкі перепади температур від + 60 С ° до – 10 С ° напротязі усього періоду вегетації). Канадський трансгенний сорт сої OLDHAM прекрасно переносить ранні весняні приморозки до – 10 С °.

Вміст соєвого масла в сої складає 54 – 55 %. Даний сорт являється самозапильним і не потребує присутності бджіл,стійкий до кислотних дождів.Даний  сорт сої сіявся в Україні в 2019 г. в Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Вінницькій, Житомирській областях, показав прекрасні результати по врожайності: 76 центнеров с 1 га.

Маса 1000 нас. канадського нанотрансгенного сорта сої OLDHAM складає 170 грамм.Схожість – 99 %, Енергія проростання – 99 %, Сортова чистота – 100 %, Вологість – 11 %, Чистота – 99,99%Врожайність канадського трансгенного сорту сої OLDHAM складає 76 – 80 центнерів з 1га.Висів. Висівання трансгенного  сорта сої OLDHAM розпочинається весною з 20 березня і до 10 червня  включно. Можна сіяти сою при температурі від + 8 С °, так як вона не боїтся весняних приморозків. Сходи сої починаються через 8 – 10 днів.Норма висіву канадського трансгенного сорту сої OLDHAM на 1 га складає 600-650 тис.нас.(75-85кг/га). Сіється на глибину 4 см на легких грунтах і 2 см – на важких, міжряддям 15 x 30 см. Врожай сої залежить від густоти висіву: для районов південного степу оптимальна густота висіву складає 596 тис., для районів лесостепу – 648 тис. на 1 га.Для сої рекомендується зяблева орка. Гербициди. Обробляється гербіцидом системної дії «Тотал-К» (калійна сіль гліфосата 625г\л) після появи сходів сої в фазі від 2 до 5 справжніх листків (сімядолі сої не беруться в розрахунок). Можно проводити обрабку «Раундапом» через кажен місяць по 2 литра до липня. Норма витрати гербициду «Раундап» – 2 литра на 1 гектар.Підживлення. Рекомендується вносити нітроамофоску 220 – 230 кг на 1 гектар перед посівом. Вегетаційний період трансгенного канадського сорту сої OLDHAM від  посіва до збору cкладає від 90 днів (ранній). Збір  сої розпочинають  при вологості 14 – 15 %.